Strona główna Ciekawostki Zniesławienie, film dokumentalny obnażający „antysemityzm” – Dr Henry Makow

Zniesławienie, film dokumentalny obnażający „antysemityzm” – Dr Henry Makow

109
0

Zniesławienie, film dokumentalny obnażający „antysemityzm” – Dr Henry Makow

Film „Defamation” film dokumentalny wyprodukowany w 2009 roku przez Jo’awa Szamira, badał on współczesne pojęcie antysemityzmu, a w szczególności sposób postrzegania wśród izraelskich i amerykańskich polityków. Film został wyróżniony dwudziestoma nagrodami, m.in. nagrodą dla najlepszego filmu dokumentalnego na festiwalu Asia Pacific Screen Awards oraz na Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu.

Reżyser ADL Abe Foxman stłumił ten film, ponieważ ujawnił biznes jakim jest antysemityzm, zagroził usprawiedliwieniom by istniało 29 amerykańskich biur ADL, roczne pozyskanie funduszy w kwocie 70 000 000 $ i  527 000 $ Foxmana. Powiedzieć się chce młodym Żydom, że Izrael jest przyczyną holokaustu, a nie na odwrót.

Dokument Yo’ava Shamira z 2009 r. na temat antysemityzmu „Defamation” dowodzi, że Żydzi są więźniami syjonizmu tak samo jak Palestyńczycy i reszta świata.  Z bólem obserwujemy młodych Izraelczyków w klatkach mentalnych, wrastają w furii przeciwko światu, gdy oglądają okrucieństwa Holocaustu i uczą się, że żydzi są powszechnie nienawidzeni bez powodu. Jako Żyd kocham moich kolegów Żydów, którzy zostali oszukani i zdradzeni. Ja też miałem pranie mózgu, uczyłem się, że Izrael jest „polisą ubezpieczeniową” w przypadku „irracjonalnej nienawiści” od naszych pogańskich sąsiadów. Zdumiewające jest, jak niewielu Żydów kwestionuje ten podstęp.

Powiedziałbym tym dzieciom, że Izrael był przyczyną holokaustu, a nie na odwrót. W latach trzydziestych tylko jeden procent niemieckich Żydów stanowili syjoniści. Rothschildowie finansowali Hitlera, aby przenieść tych Żydów do Izraela , podporę ich nowego porządku światowego. Syjoniści pracowali ręka w rękę z nazistami.

Żydzi są „znienawidzeni”, ponieważ wielu z nich jest używanych do inauguracji szatańskiego planu Rothschilda dotyczącego światowej tyranii. Jeśli Żydzi chcą zrozumieć swoją prawdziwą pozycję, muszą zrozumieć, że zorganizowane żydostwo nie jest po stronie aniołów i prawdopodobnie nigdy nie było. Służą szkodliwemu programowi bankierów kabalistów. Dzięki masonerii prawie wszystkie nieżydowskie organizacje na Zachodzie – polityczne, gospodarcze i kulturowe – również zostały obalone.

Zniesławienie, film dokumentalny obnażający „antysemityzm” – Dr Henry MakowAbraham Foxman

ANTYSEMITYZM

Większość nie-żydów może odróżnić zorganizowane żydostwo od żydowskiej ofiary oszustwa na ulicy. Tak więc w filmie, ADL ciężko było wymyślić przykłady antysemityzmu. Niektóre czarne dzieci rzucały kamieniami w szkolny autobus; policjant został podsłuchany, robiąc uwłaczającą uwagę; Żyd nie mógł odprawić żydowskiego święta.  ADL są psychologicznymi bandytami, których celem jest ukazanie jakiejkolwiek opozycji wobec Izraela i Nowego porządku światowego jako rasizmu. Na przykład istnieje wiele dowodów na to, że 9-11 było fałszywą flagą Mossadu-CIA. Funkcją ADL jest uciszenie tej linii śledztwa.

Według raportu Executive Intelligence Review Lyndona Larouche’a , ADL jest lobbingiem i wywiadem Rothschildów.

Jeśli film Abe Foxman jest wskazaniem, antysemityzm jest spowodowany zachowaniem się żydów takich jak Foxman. Najbardziej przerażająca scena pokazuje Foxmana prowadzącego delegację do Kijowa, gdzie wykład daję specjalny doradca prezydenta Wiktora Juszczenki.

Foxman nie chce, aby Ukraińcy porównali śmierć głodu z 1930 roku ponad 10 milionów ukraińskich rolników z „Holokaustem”. Żydowski holokaust jest absolutnie wyjątkowy i nie może być żadnego zrównania z innym. „Uważaj, aby nie łączyć tych dwóch, jako ludobójstwa, naszego ludobójstwa” – mówi.  Specjalny doradca stłumił swoje oburzenie, mówiąc po prostu: „Zrozumiałe”.

Zniesławienie, film dokumentalny obnażający „antysemityzm” – Dr Henry MakowZastanówcie się, jak bardzo musiało to być zatrute. Wielkie głód na Ukrainie (dosłownie „zabijanie przez głód”) był podjudzany przez dwóch komunistycznych Żydów , Józefa Stalina i Lazara Kaganowicza. Z list fiskalnych wydanych w 2009 r. wynika, że ​​prawie wszyscy komuniści, którzy spowodowali Hołodomor, byli Żydami. (Żydowskie grupy chcą zaciemnić ten fakt.)

 Shimon Peres, prezydent Państwa Izrael, później doradził Ukraińcom „zapomnieć o tej historii”.

Wyobraź sobie, że naziści wygrali drugą wojnę światową, a nie syjoniści. Wyobraźmy sobie dziś delegację bogatych nazistów, którzy odwiedzają Jerozolimę i żądają, aby żydzi przestali odnosić się do uboju europejskich żydów z rąk nazistów i nazywanie go „holokaustem”.

Naziści mówią: „Przestańcie porównywać swoje ludobójstwo z prawdziwym ludobójstwem: masakrą 250 000 niewinnych niemieckich cywilów w bombardowaniu Hamburga i Drezna”.

Z pewnością ta nieumiejętność wielu żydów, aby zobaczyć nasze wspólne człowieczeństwo, być obiektywnym i uczciwym, widzieć punkt widzenia drugiego człowieka, jest główną przyczyną antysemityzmu. Wydaje się, że wywodzi się to z talmudycznego podejścia, że ​​nie-żydzi nie są ludźmi.

Dlaczego serial holocaust jest tak ważny dla zorganizowanego żydostwa? „Wina” to tarcza, za którą „syjoniści” są wykorzystywani do zniewolenia świata. Członkowie delegacji ADL przyznają w filmie, że „gramy na tej winie”. Albo, jak przyznał były minister izraelskiego rządu, „antysemityzm to sztuczka, z której zawsze korzystamy”.

WNIOSKI

Film pokazuje, jak wielu urzędników ADL, opowiada się za ich prawdziwą rolą. Otworzyli swoje działania dla izraelskiego filmowca, który spodziewa się, że zostanie przedstawiony jako bohater. Foxman skromnie zaprzeczył, że ADL ma specjalną moc. „Postrzeganie potęgi Żyda jest jednym ze znaków antysemityzmu” – mówi.

Profesor Norman Finkelstein, który jest prawdziwym żydowskim bohaterem, mówi: „Obsesja ADL na temat antysemityzmu to „patologiczny narcyzm”, „Żydzi są najbogatszą i najbardziej uhonorowaną grupą etniczną w USA”.
Finkelstein, autor klasycznego „The Holocaust Industry” (2000), został zwolniony ze środowisk akademickich i wygnany z życia intelektualnego z powodu żydowskiej presji. Wziął Izrael na celownik za ich traktowanie Palestyńczyków. Nazwał Foxmana bandytą i porównuje go do Hitlera, mówiąc: „Hitler przynajmniej nie zrobił tego za pieniądze”.
Podobnie jak wszystkie dzisiejsze dzieła kultury, które ujawniają prawdę, film ten został stłumiony przez syjonistów.

Według Wikipedii , „Po projekcji filmu na Tribeca Film Festival, ADL wydała oświadczenie potępiające ten film, stwierdzając, że „lekceważy on kwestię (antysemityzmu) … i znieważa holokaust – ten film jest perwersyjny, osobisty, perspektywa polityczna nie została zawarta, stracona została okazja do udokumentowania poważnego i ważnego problemu.”

New York Timesa ” Neil Genzlinger stwierdza, że ​​choć idee te zasługują na dokładną i beznamiętną dyskusję, Shamir nie dostarczył tego w tym filmie.”
Dokument kosztował około 1,4 miliona dolarów. W kinach zarobił 17,000 $. To ilustruje, jak nie tylko żydzi, ale wszyscy jesteśmy więzionymi przez syjonistyczną kontrolę kultury.
Na przestrzeni dziejów antysemityzm był często organizowany przez iluminatów (tj. Syjonistów) jako sposób na manipulowanie żydami. Teraz terroryzm pod fałszywą flagą jest używany do manipulowania każdym.
Jeden z przewodników wycieczek młodzieży po nazistowskich obozach koncentracyjnych w Polsce powiedział, że ma zastrzeżenia do utrwalania tego „przemysłu śmierci”.  „Nigdy nie staniemy się normalnymi ludźmi” – powiedział.

To stwierdzenie będzie dotyczyło nas wszystkich, o ile pozostaniemy więźniami Syjonu.

Źródło: https://www.henrymakow.com/zionists_create_anti-semitism.html

Tłum. Sobrius

Komentarze