Strona główna Państwo Stonoga ujawnił TAJNE maile Petru

Stonoga ujawnił TAJNE maile Petru [maile do pobrania w treści]

17
1

Zbigniew Stonoga znów szokuje! Tym razem na swoim oficjalnym profilu na Facebooku umieścił link, który przekierowywał do e-maili Ryszarda Petru. I chociaż link został usunięty ze strony, to internauci zdążyli dotrzeć do treści e-maili.

Stonoga ujawnił TAJNE maile Petru [maile do pobrania w treści]

Ryszard Petru może mieć kłopoty? Do sieci wyciekły treści tajnych e-maili. To wewnętrzna korespondencja między osobami z Nowoczesnej Ryszarda Petru. W Internecie e-maile ujawnił Zbigniew Stonoga, znany kontrowersyjny biznesmen, który wiosną upublicznił setki fotokopii kart z tajnych akt dotyczących afery taśmowej. pojawieniu się akt w sieci, doszło do szeregu dymisji w rządzie Ewy Kopacz. Tym razem Zbigniew Stonoga najpierw podał link prowadzący do strony, na której można było znaleźć e-maile. W sieci rozpętała się burza, a w końcu link został usunięty z Facebooka. Wiadomości ugrupowania Petru było kilka tysięcy. Internauci zastanawiają się, kto chce zaszkodzić Ryszardowi Petru upubliczniając jego korespondencję.

Na wiadomość o sprawie zareagował też Przemysław Wipler z partii KORWiN. Na Facebooku napisał: Petru powinien zrezygnować z kandydowania, a Prokurator Generalny i ABW przyjrzeć się szczegółom. I to szybko!

Wszak do wyborów parlamentarnych zostało niespełna dwa tygodnie. W ostatnich sondażach Nowoczesna Ryszarda Petru uzyskała bardzo dobre wyniki i prawdopodobnie jej politycy wejdą do Sejmu. W sondażu IBRiS dla Radia Zet było to 8,6 proc., Millward Browna dla Faktów TVN 8 proc., a w sondażu dla Polska Press Grupy 6,6 proc. Nowoczesna Ryszarda Petru swoje listy wyborcze zarejestrowała we wszystkich okręgach. Inaczej jest z komitetem Zbigniewa Stonogi, który zarejestrował listy w mniej niż połowie okręgów.

Poniżej wszystkie maile w pliku rar do pobrania:

maile_petru

Komentarze

1 KOMENTARZ