Strona główna Nauka Sto lat temu ludzkość wiedziała co powoduje raka i jak go leczyć.

Sto lat temu ludzkość wiedziała co powoduje raka i jak go leczyć.

403
0

Sto lat temu ludzkość wiedziała co powoduje raka i jak go leczyć.

Wtedy to właśnie rządy zaczęły płacić za opiekę lekarską. Koncerny farmaceutyczne bardzo szybko zorientowały się że mogą zarobić fortunę „Lecząc ludzi nie poprawiając ich stanu zdrowia bez odpowiedzialności karnej za swoje toksyczne produkty. Należało się tylko zabezpieczyć żeby ktoś za to płacił – na przykład ubezpieczyciel, jeśli pacjent nie posiadał wystarczającej ilości pieniędzy. Czy nie zainteresował Was nigdy fakt, że medyczny establishment jest  bardzo uzależniony finansowo od chorób, które są leczone bez końca i  nigdy nie zostają wyleczone. Pacjent w końcu umiera w cierpieniach i nikogo to nie obchodzi. 

Sto lat temu jeździło więcej elektrycznych samochodów niż  spalinowych. Mimo iż elektryczne samochody są zdrowe dla środowiska  naturalnego, wielkie pieniądze wymusiły na ludziach używanie pojazdów  spalinowych, ponieważ korzyści ze sprzedaży ropy przynoszą niewyobrażalne dochody. Mimo to, stu latach rujnowania środowiska naturalnego człowieka,   ludzie zaczynają zwracać swoja uwagę w kierunku samochodów  elektrycznych. Współczynnik wyleczalności Georges\’a Lakhovsky\’ego w leczeniu raka  przez okres 11 lat wynosił:

98%.  Dziś świętujemy 50 procentowy współczynnik pacjentów, którzy byli w  stanie przeżyć 5 lat.

Chciałbym zaprezentować Wam historie Wielo-Falowego Oscylatora (MWO):  Urządzenie Lakhovsky\’ego było stosowane w do 1942 roku a w Europie  przez około 15 lat. Zostało ono usunięte z amerykańskich szpitali  wkrótce po śmierci Lakhovsky\’ego w 1942 roku.

Lakhovsky został potrącony przez samochód. Jak wielu wynalazców przed nim jak i po nim był niepoprawnymi naiwniakami. Przypadek czy nie, że niewygodni wynalazcy giną w podejrzanych okolicznościach? Niech  Państwo osądzą sami.  Lakhovsky, który jako jeden z pierwszych przewidział

istnienie  podwójnej spirali, która znamy, jako DNA, odkrył rzeczy, w które NAWET  dziś trudno jest uwierzyć.  Lakhovsky twierdzi, ze wszystkie żywe komórki (ludzkie, roślinne,   zwierzęce itp.) posiadają cechy podobne do cech wibrujących  elektrycznych obwodów.  Cechy tych komórek to:

opór, pojemność elektryczna, przewodność. Te  trzy charakterystyki, odpowiednio dopasowane, powodują wibracje  naszych komórek o wysokiej częstotliwości, o ile są tylko  podtrzymywane przez małe, jednostajne zasilanie energią z zewnątrz o  odpowiedniej częstotliwości.

Sto lat temu ludzkość wiedziała co powoduje raka i jak go leczyć.

Ten efekt znany jest jako rezonans. Łatwo jest to porównać do dziecka  huśtającego się na huśtawce. Tak długo jak rodzice wprawiają w ruch  huśtawkę w odpowiednim momencie (nadając odpowiednią częstotliwość  ruchu), dziecko będzie kontynuować huśtanie się.

W elektronice, obwody, które wytwarzają powtarzające się fale, nazywane  są nazywane rezonatorami elektromagnetycznymi, ale zwykle mówi się o  nich jako oscylatory (wibratory).

Lakhovsky mówi, ze nie tylko żywe komórki produkują i promieniują  wibracją o bardzo wysokich częstotliwościach, ale także rejestrują  wibracje z zewnętrznych źródeł a co ważniejsze potrafią dostosować sie  do ich częstotliwości. Te zewnętrzne źródła promieniowania lub wibracje są spowodowane  promieniowaniem z zewnątrz, które stale ,,bombardują\” nas, do których  dołączają się nowoczesne źródła promieniowania takie jak: domowe  mikrofalówki, rożnego rodzaju komputery, telefony komórkowe, radio,  telewizory i To niesamowite odkrycie, dokonane podczas złotych lat radia i  telewizji, doprowadziło nie tylko do pojawienia się nowej metody  leczenia polegającej na zastosowaniu wysokiej częstotliwości fal, ale  też zwiększonego uznania dla nowo pojawiającej się nauki, zwanej jako  Radionics, ze względu na zastosowanie fal radiowych (Proszę nie  kojarzyć tej nazwy z promieniowaniem radioaktywnym).

Stosując zasady ujęte w Radionics organizm nasz może być wzmocniony  jeżeli wibracje zewnętrzne będą oddziaływać na nas dokładnie ta sama  częstotliwością co wibracje wytwarzane przez komórki naszego ciala.  Siła naszych komórek może być wzmocniona i stać się większa.

Sto lat temu ludzkość wiedziała co powoduje raka i jak go leczyć.

Jeśli natomiast zewnętrzne fale maja tylko trochę inna częstotliwość  niż nasze komórki to spowodują one osłabienie naszych komórek co  doprowadzi do utraty energii oraz ich żywotności.   Komórki micro-organizmów powodujących chrobre ( takie jak zarazki, bakterie, mikroby) posiadają inna częstotliwość wibracji niż zdrowe  komórki.  Lakhovsky stwierdził, że u ludzi cierpiących na rożne dolegliwości,  można zwiększyć amplitudę wibracji zdrowych komórek. Zwiększenie amplitudy może stłumić i przezwyciężyć wibracje  wytwarzane  przez chore komórki narzucając im wibracje komórek zdrowych.

Jeśli zwiększyłoby się amplitudę komórek wywołujących chorobę,  ich  wibracja mogłaby osiągnąć przewagę i doprowadzić do tego, że  człowiek  osłabłby bardziej a choroba mogła by się pogłębić.  Lakhovsky spostrzegł, że wzrost dolegliwości to walka między  rezonującą wibracją komórek-gospodarzy a wibracją wytwarzaną Lakhovsky udowodnił to na przykładzie roślin. Wszczepił 10-ciu kwiatom  komórki rakowe. Po 30 dniach pojawiły się w roślinach guzy. Lakhovsky  przeprowadził eksperyment na jednym kwiecie. Zrobił pętlę z  miedzianego drutu, otwartą spiralę mającą ok. 30 cm średnicy,  umieścił  ja wokół rośliny i trzymał w odpowiednim miejscu używając przy tym  ebonitowego pręta. Miedziana spirala pełniła rolę anteny, która  gromadziła i koncentrowała wibrację energii z ekstremalnie wysokich  fal promieniowania. Średnica tejże pętli decydowała, jaki zasięg fal  powinien zostać uchwycony.

Lakhovsky odkrył, że 30-cm pętla produkuje  fale, których częstotliwość zgadza się z częstotliwością komórek  rośliny. Ta produkowana energia wzmocniła wibracje produkowaną przez  komórki kwiatów. To pozwoliło komórkom kwiata przezwyciężyć  niewłaściwa wibracje i zniszczyć komórki rakowe. W ciągu 3 tygodni  guzy zniknęły, a po 2 miesiącach zaczęła rosnąć stając się bardzo  solidną rośliną. Kwiaty, które nie zostały poddane doświadczeniu  zwiędły w ciągu 30 dni. Przykłady rozwoju roślin Lakhovsky ukazuje w  swojej książce.  Zainteresowanie stosowaniem wynalazku Lakhovsky\’ego wzrosło  niewspółmiernie. Wiele osób długo oczekiwało w kolejce, aby poddać  się  tej terapii.

Powstał film oparty na wynalazku odkrywcy, sam Lakhovsky  eksperymentował z MWO w szpitalu w New York City i przy udziale  wybitnego urologa. Odniósł niewiarygodne rezultaty; było to latem  W 1942 roku Lakhovsky niespodziewanie zginął w wypadku samochodowym w  niewyjaśnionych okolicznościach. Cała aparatura została usunięta ze  szpitala, a pacjentom powiedziano, ze terapia ta nie jest już więcej  dostępna. Lakhovsky został szybko zapomniany. Na szczęście kilku  badaczy Autor tego artykułu twierdzi, że był świadkiem zadziwiających  rezultatów wywołanych przez odkrycie Lakhovskyego i potwierdza, że  dzięki niemu udało się zwalczyć takie choroby jak: artretyzm,

Sto lat temu ludzkość wiedziała co powoduje raka i jak go leczyć.

rak,  podagra, cukrzyca, uszkodzenie nerwów. Oryginalny Wielo-Falowy Oscylator (MWO) był projektowany i budowany  przez Lakhovsky\’ego w latach 1920-1940.   Twierdził on, że jądra komórek ze swoimi ,,włóknami\” są podobne do  elektrycznego obwodu wibracyjnego, zdolne do wysyłania i otrzymywania  wibrujących informacji. Każda komórka w ciele ma własne tempo  wewnętrznej wibracji. Choroby czy dolegliwości nie są niczym innym jak  tylko walką pomiędzy zdrowymi komórkami w ciele a wirusami lub  bakteriami.  Jeśli patogeniczny organizm wygra walkę, wówczas komórki stają się  słabsze i bardziej podatne na dolegliwość.    Lakhovsky napisał również książkę mówiącą o wykorzystywaniu  promieniowania w leczeniu chorób. Wielu naukowców potwierdziło jego  spostrzeżenia.  Twierdzi on, że życie może być tłumione w wyniku zachwiania równowagi  drgań, szczególnie przez promieniowanie pewnych mikrobów, które  potrafią stłumić słabsze komórki.  Spróbujmy wyjaśnić sobie, co to są w ogóle wibracje.

Można to wytłumaczyć na przykładzie huśtawki. Wprawiona w ruch  huśtawka zacznie bujać się do przodu i do tylu, tworząc synchroniczne  wibracje, dopóki źródło energii zupełnie się nie wyczerpie. Dzięki  zewnętrznemu napędowi możliwe jest utrzymanie ruchu huśtawki w stałych  amplitudach, tworzących ,,niestłumione\” wibracje. W wypadku, gdy  źródło napędu zostaje usunięte, wahania Wtedy należy nie tylko podtrzymać silne wibracji, ale też stworzyć  dodatkowe źródło, które wprawiłoby w ruch huśtawkę. Ten przykład dokładnie obrazuje co dzieje się w żywych komórkach w  Nasze organy zbudowane są z komórek uformowanych z protoplazmy  zawierającej różne substancje mineralne tj. kwasy, żelazo, chlor,  fosfor. Dzięki kombinacji tych elementów, komórki wykrywają fale z  zewnątrz i wibrują nieustannie z bardzo dużą częstotliwością,  większą  nawet od fal rentgenowskich czy wszystkich innych, które udało się  dotychczas zmierzyć. Amplituda wibracji komórki musi osiągnąć pewna  wartość, po to by organizm był na tyle silny by odeprzeć destruktywne  wibracje z pewnych mikrobów. Astrofizycy przeprowadzają eksperymenty  dotyczące wibracji, które są nazywane przenikającymi falami, a ich  częstotliwość jest większa niż promieniowanie rentgenowskie, alfa,  beta, gamma itp. Fale te produkowane są przez ziemie, a niektóre  pochodzą z zewnętrznych przestrzeni. Odpowiednie badania potwierdziły  prawdziwość tej teorii. Dlatego można stwierdzić, że ,,przenikające\”  fale produkują wibrujący ruch żywych komórek i Na przykład: wibracje komórki mają pewna częstotliwość, natomiast  mikroby mają inna. Mikroby starają się zwalczyć komórkę poprzez narzucenie jej własnej częstotliwości i tak zaczyna się  choroba.

Jeśli komórki nie odeprą mocniejszych wibracji i jeśli  amplituda ich własnych wibracji zacznie się zmniejszać, wibracje  mikrobów są w stanie zmniejszać wibracje zdrowych komórek i  doprowadzić do stanu choroby. A jeśli żywe komórki zaczną wibrować z  właściwą amplituda, z jakiś zewnętrznych lub wewnętrznych przyczyn,  wówczas atak wibrujący zostanie odparty.

Zdaniem autora artykułu, leczenie nie polega na tym , aby zabić  mikroby w zetknięciu z żywymi komórkami, ale aby wzmocnić wibracje  każdej komórki. W 1924 zaczęto budować aparat zwany Radio-Cellulo-Oscillator, w  przekonaniu, że wibracje komórek w ekstremalnie krótkich długościach  fal mogą się odnaleźć w falach hertzowych, które mają zdolności do  produkowania ekstremalnie krótkich harmonik. Komórka z bardzo słabymi  wibracjami, umiejscowiona w polu wielofalowego promieniowania,  odnajdzie swa własną częstotliwość i zacznie ponownie normalnie  wibrować dzięki fenomenowi rezonansu.  Ten rodzaj wibracji jest wytwarzany przez fale radiowe, których można  użyć bezboleśnie, w odróżnieniu od fali rentgenowskich i radu czy  kobaltu. Metoda ta nie stwarza wiec żadnego niebezpieczeństwa dla  osoby, która używa aparat Lakhowsky\’ego, który osobiście nigdy nie  odczul negatywnego efektu tych ultra-radiowych częstotliwości, mimo  ze spędził mnóstwo czasu przy aparacie, podczas leczenia stosowanego  na Tylko wtedy, gdy dwa żywe istnienia jak komórka i mikrob są w  kontakcie, promieniowanie wytwarzane przez Wielo-Falowy Oscylator  (MWO) ma bezpośredni wpływ na strukturę komórkową.

Eksperymenty przeprowadzane w szpitalu Salpetriere w Paryżu, we  współpracy z prof. Gossetem, na roślinach zarażonych rakiem wraz z  ich rezultatami zostały opisane i przedstawione w czasopiśmie  Aparat Lakhovskyego produkuje długości fal rzędu od 2 metrów vw dol,  korespondujących z 150 milionami cyklami na sekundę.  Roślina została poddana efektowi wielofalowego oscylatora po upływie  miesiąca kiedy została zarażona rakiem, w tym czasie były na niej  widoczne małe guzy rozmiaru pestki wiśni. Roślina została poddana  eksperymentowi 2 razy po 3 godziny za każdym razem. 16 dni po  pierwszym leczeniu, guzy zaczęły zanikać. Kilka dni później guzy  były  całkowicie ,,obumarłe\” i można było usunąć je z konara rośliny.  Fale  wielofalowego oscylatora oddziaływają w sposób selektywny odnosząc sie  tylko chorej części rośliny. Wewnętrzne schorzałe tkanki zaniknęły,  mimo iż znajdowały się obok zdrowych komórek w centrum łodygi; fale  te nie oddziaływały na Trzecia roślina została poddana eksperymentowi przez 9 godzin, 3 razy  po 3 godziny, która została wyleczona w taki sam sposób jak dwie  pozostałe. Eksperymenty te ukazują, że rośliny zarażone rakiem mogą być leczone i  wyleczone poprzez stosowanie wibracji fal radiowych podczas kiedy stosowanie innych metody potrafi zawieść.   Podsumowując chciałbym zaapelować do świadomości czytelnika iż  odniesiono znaczące rezultaty stosując fale o długości nie tylko 2  metrów ale także stosując wibracje większych lub mniejszych  długościach fal. Najważniejszym aspektem było by produkowanie jak  największej ilości harmonicznych fal.

Tysiące ludzi było leczonych i wyleczonych stosując Wielo-Falowy  Oscylator Lakhovskyego Jako naukowiec, inżynier i wynalazca podszedłem ze sceptycyzmem do  konceptu tak prostego urządzenia, które byłoby w stanie osiągnąć tak  zaskakujące rezultaty.

Z mojego punktu widzenia, obserwując całą masę ludzi używających  Wielo-Falowy Oscylator (MWO), osiągających znaczną ulgę lub całkowita  poprawę ich stanu zdrowia, uważam, że coś naprawdę musi być głośno powiedziane  na ten temat.

Konstruktor i wynalazca Detoksyzatora Jan Taratajcio opartego na budowie „Oscylatora wielofalowego”

Tyrania medycznego establishmentu musi być postawiona przed faktem, ze  jakość życia milionów pacjentów cierpiących na niezliczenie wiele chorób  może być zrestaurowana. Medykamenty, które są nam przepisywane są  trujące, a my służymy tylko jako króliki doświadczalne oraz jako  źródła niewyobrażalnie wysokich dochodów przemysłu farmaceutycznego.

Komentarze