Strona główna Państwo Spot wyborczy Stonogi: Zatruć koryto, wyeliminować złodziei

Spot wyborczy Stonogi: Zatruć koryto, wyeliminować złodziei

81
0

Zbigniew startuje w wyborach parlamentarnych z listy numer 10. kilka dni temu zaprezentował nowy plakat wyborczy, a teraz na swoim Facebooku prezentuje swoje spoty wyborcze. – Jeśli chcesz pomóc mi dorwać się do koryta i zatruć je by wyeliminować złodziei okrągłego stołu, głosuj na kandydatów z listy numer 10 – pisze w kontrowersyjny sposób Stonoga.

W nowym spocie zaprezentowanym na Facebooku Zbigniew zapowiada, że zamierza wprowadzić nową jakość polityki. – W Polsce uzurpuje się prawo do tego, by tym narodem rządziło kilkanaście osób: kilku znanych Żydów, kilku znanych dziennikarzy, kilka stacji telewizyjnych i kilka stacji radiowych. Tak być nie powinno – mówi spokojnym głosem Stonoga. chce przeprowadzić “dekomunizację Polski” i wprowadzić ponoszenie odpowiedzialności z majątku osobistego funkcjonariuszy publicznych za ich błędne decyzje, które “niszczą nasze firmy lub życia”.

Stonoga w poprzednim tygodniu zaprezentował plakat z hasłem “Zakończmy wyrzucanie człowieka na śmietnik”. Od razu posypała się fala negatywnych komentarzy mówiących, że Stonoga spuścił z tonu. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź Stonogi. “PiS – PO, jedno zło!”, “Jestem idiotą i złodziejem, bo pracuję za mniej niż 6 tysięcy złotych”, “Ludzie z 10 nie robią laski Amerykanom” – nowe hasła Stonogi znów stały się kontrowersyjne.

https://www.youtube.com/watch?v=JjJvusRWGac

Komentarze