Strona główna Polityka Rządowe Centrum Bezpieczeństwa Nakazało Policji śledzenie internetu i komunikatów o otwieraniu biznesów.

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa Nakazało Policji śledzenie internetu i komunikatów o otwieraniu biznesów.

34

Rządowe Centrum Bezpieczeństwa Nakazało Policji śledzenie internetu i komunikatów o otwieraniu biznesów.

Z informacji które posiada redakcja, Rządowy Zespół Zarządzania Kryzysowego wydał polecenie dla Policji i Państwowej Inspekcji Sanitarnej aby ta śledziła w internetowej i kontrolowała komunikaty w których będzie mowa o otwieraniu Biznesów.

Jak informuje RCB, mają być nakładane obligatoryjnie na Właściciela Lokalu i osoby w danym momencie przebywające w danym lokalu, wysokość stawek mandatu są jeszcze redakcji nie znane. Od Poniedziałku 18.01.2021 r mają być zmasowane patrole Policji które będą miały za zadanie kontrolować otwarte lokale gastronomiczne i innych lokali .

Wiceminister Rozwoju Robert Tomanek

Bardzo łatwo zgłaszać postulaty , jeśli się nie ponosi odpowiedzialności za Polaków.Takie wymachiwanie szabelką może być groźne dla wszystkich. Jeżeli korzystają z pomocy Państwa w ramach tarcz antykryzysowych , to powinni ponieść konsekwencje tego buntu. Właśnie zastanawiamy się jak to ustalić i nałożyć za otwarcie lokali.

Komentarze