Strona główna Ciekawostki Rozszyfrowano kolejne przepowiednie Wangi

Rozszyfrowano kolejne przepowiednie Wangi

9
0

Rozszyfrowano kolejne przepowiednie Wangi

Bułgarska niewidoma mistyczka Wanga jest znana na całym świecie. Słynna jasnowidząca pozostawiła po sobie ogromną ilość przepowiedni. Wiele z nich nie zostało jeszcze ogłoszonych, dlatego w internecie od czasu do czasu pojawiają się rozszyfrowane Wangi.

Wanga przepowiedziała wiele wydarzeń, które obecnie się rozgrywają. Na przykład wojnę w Syrii, falę migracji, która zaleje europejskie kraje. Biorąc to pod uwagę, dotyczące odległej przyszłości jej autorstwa nie wydają się już tak nierealne:— 2028 rok — odkrycie nowego źródła energii;

— 2179 rok — pierwszy kontakt z cywilizacjami pozaziemskimi;

— 2183 rok — niepodległość ziemskiej kolonii na Marsie;

— 2341 rok — zagrożenie dla Ziemi w kosmosu;

— 3797 rok — życie na Ziemi umiera, przesiedlenie ludzkości na inną planetę.

Jeśli chodzi o wydarzenia, których możemy być świadkami, to Wanga twierdziła, że Rosja posmakuje wielkości i skupi wokół siebie zaprzyjaźnione państwa. Bułgaria przyłączy się do tego odrodzonego Związku.— Wszystko roztopi się jak lód, tylko jedno pozostanie nietknięte — chwała Władimira (interpretator przepowiedni uważa, że chodzi o Władimira Putina — red.), chwała Rosji — mówiła Wanga w 1979 roku. — Nikt nie zdoła powstrzymać Rosji, zmiecie ona wszystko na swojej drodze i nie tylko przetrwa, ale stanie się władczynią świata — prorokowała bułgarska jasnowidząca.

Ostatnie proroctwo Wangi dotyczące Rosji, którą szczerze kochała, pojawiło się tuż przed jej śmiercią, gdy była już poważnie chora.  Nakreśliła duże koło i powiedziała, że Rosja znowu będzie wielkim imperium, głównie imperium ducha.

Komentarze