Strona główna Społeczeństwo Rosja – Szczepionkowe ludobójstwo rodzin i dzieci

Rosja – Szczepionkowe ludobójstwo rodzin i dzieci

68
0

Za odmowę przez rodziców szczepienia swoich dzieci może być zastosowana odpowiedzialność prawna.

Rosja – Szczepionkowe ludobójstwo rodzin i dzieci

Pomimo licznych faktów śmierci dzieci spowodowanych przez szczepionki rosyjskie władze starają się ZOBOWIĄZAĆ rodziców do robienia swoim dzieciom śmiertelnych zastrzyków. W przeciwnym wypadku pod sąd i odebranie rodzicom dzieci przez faszystowskie urzędy prawa dla nieletnich.

We wszystkich opisach i instrukcjach wskazuje się, że szczepionki można stosować dziecku po wstępnym badaniu i w żadnym wypadku nie wolno dziecka szczepić jeżeli dziecko krótko przed szczepieniem chorowało. ALE KOGO TO NA KREMLU OBCHODZI! ONI PLUJĄ NA NAS I NA NASZE DZIECI!

Były główny lekarz sanitarny Rosji, Oniszczienko, otwarcie powiedział, że na rosyjskich dzieciach zachodnie, ponadnarodowe koncerny przeprowadzają eksperymenty, narzucając, przy pomocy rosyjskich władz (przekupstwem i łapówkami), obowiązkowe szczepienia w kraju.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia video za pomocą automatycznego translatora.

Rospotriebnadzor (federalna agencja ds. ochrony sanitarno-epidemiologicznej – tłum.) rozważa obecnie możliwość wprowadzenia odpowiedzialności prawnej rodziców za odmowę szczepienia swoich dzieci. O tym fakcie przekazała informację na młodzieżowym forum „Tieritorija smysłow na Kliaźmie”, szefowa federalnej agencji Rospotriebnadzor, Anna Pawłowa, donosi agencja TASS.

Popowa powiedziała, że agencja Rospotriebnadzor już studiuje międzynarodowe rozwiązania w kwestii odpowiedzialności rodzicielskiej, za odmowę szczepienia swoich dzieci, w różnych krajach, i wybiera odpowiednie rozwiązania dla warunków rosyjskich.

„I robić to trzeba koniecznie, dlatego, że nasze dzieci trzeba chronić przed infekcjami przed którymi mogą one być chronione” – po głębokim namyśle powiedziała Popowa i dodała, że u podstaw rosyjskiego rozwiązania będzie leżała międzynarodowa praktyka ponieważ w niektórych krajach odpowiedzialność prawna rodziców za odmowę szczepienia (swoich dzieci) już dawno istnieje.

Rosja – Szczepionkowe ludobójstwo rodzin i dzieci

„Przykładem jest Australia gdzie stosuje się odpowiedzialność administracyjną, jest przykład innych krajów gdzie prawnie określono, że dziecko nie może być przyjęte do zespołu i ono po prostu nie idzie do szkoły” – zauważyła Popowa.

„Jeżeli państwo daje pieniądze na szczepionki a rodzice nie wykorzystują tego, narażając inne dzieci na ryzyko, to w konsekwencji nie będą oni korzystać i z innych dobrodziejstw, które daje państwo. I oczywiście tę sprawę trzeba potępiać i jest ona potępiana dlatego, że rodzice narażają życie swojego dziecka na takie wysokie ryzyko a to jest bardzo źle” – powiedziała Popowa.

Dzisiaj w Rosji obowiązuje federalne prawo o immuno-profilaktyce, które zakłada dobrowolną zgodę rodziców na szczepienie swoich dzieci do wieku lat 15. Jednakże coraz częściej z różnych regionów Rosji nadchodzą zatrważające informacje o tym, że odmowa rodziców albo odłożenie przez nich szczepień z powodu złego stanu zdrowia dziecka, staje się powodem poważnych represji ze strony organów opieki nad nieletnimi i policji.

Po tragedii na Siamozierie szefowa agencji Rospotriebnadzor, Popowa, już zdążyła się wyróżnić absurdalną propozycją wprowadzenia odpowiedzialności prawnej rodziców także w okresie ich pobytu na wypoczynku wakacyjnym!

Rosja – Szczepionkowe ludobójstwo rodzin i dzieci

Rosja – Szczepionkowe ludobójstwo rodzin i dzieci

Na podstawie: http://3rm.info/main/63820-genocid-protiv-semey-i-detey-za-otkaz-roditeley-ot-privivok-mozhet-byt-vvedena-yuridicheskaya-otvetstvennost-video.html

 

Tłumaczenie Tamara
Źródło polskie: wolna-polska
Komentarze