Strona główna Społeczeństwo “Róbcie zapasy żywności i wody pitnej!” Niemcy w panice! Rząd nie wie...

“Róbcie zapasy żywności i wody pitnej!” Niemcy w panice! Rząd nie wie co robić!

1570
0

Absolutna panika w Niemczech. Rząd nakazał obywatelom gromadzić żywność i wodę pitną. Co tam się dzieje? Czy planuje poruszenie zbrojne? Patologii ciąg dalszy

Rząd zachęca Niemców do robienia zapasów. Na wypadek kryzysu . Z ustaleń „Frankfurter Allgemeine Zeitung” raz pierwszy od czasu zakończenia zimnej wojny niemieckie władze wystąpiły z oficjalnym apelem do obywateli o gromadzenie żywności na wypadek poważnego kryzysu.

Nie wiadomo czy ekonomicznego, czy odnośnie działań wojennych.

Jak głoszą wszyscy specjaliści, Niemcy są bardzo niebezpiecznym państwem. Można się nich spodziewać wszystkiego co najgorsze.

Niemieckie władze nie reagują na mordowanie przez islamistów swoich obywateli, a co już mówić o sąsiadach.

Jak czytamy w niemieckiej prasie: Rząd federalny planuje wdrożenie odpowiednich przepisów związanych z koncepcją obrony cywilnej. Program ma zostać przyjęty już w najbliższą środę. Dokument zakłada możliwość zamknięcia poszczególnych ulic i wprowadzenia znacznych restrykcji i w ruchu drogowym, gdyby konieczny był transport wojska wraz ze sprzętem.

Władze nakazują ponadto gromadzić obywatelom jedzenie oraz picie na okres przynajmniej 10 dni, to pierwsze tego typu działanie od zakończenia tzw “Zimnej Wojny.”

Komentarze