Strona główna Ciekawostki Rabin Bentzi Gopstein: Wszystkie kościoły powinno się spalić

Rabin Bentzi Gopstein: Wszystkie kościoły powinno się spalić

82

Rabin Bentzi Gopstein: Wszystkie kościoły powinno się spalić

Uwaga: Artykuł jest po francusku, link poniżej. Tutaj przetłumaczyliśmy pierwsze akapity.

Ben-Zion Gopstein jest wyznawcą rabina Meiar Kahane, założyciela terrorystycznej grupy ADL. Przewodzi grupie Lehava (LeMeniat Hitbolelut B’eretz HaKodesh, dla zapobiegania asymilacji na Ziemi Świętej), grupy wplątanej w wiele zbrodni i przestępstw, ale chronionej przez rząd.

W kontekście narastających ów na kościoły, zapytano go w piątek podczas debaty o bałwochwalstwie. Zapytany czy sympatyzował z pożarami kościołów, odpowiedział cytując Mosesa Maimonidesa:

Oczywiście… czy Maimonides prosił o ich niszczenie, tak czy nie? Bałwochwalstwo musi być niszczone„.

[Moses Maimonides] to żydowski ekstremista, uważany za „drugiego Mojżesza judaizmu”. Do Hiszpanii przybył w samochodach arabskiego najeźdźcy, zbezcześcił ziemię Europy zanim zaczął szerzyć swoje kłamstwa i obelgi w Afryce północnej.

Bentzi Gophstein powiedział, że był gotów pójść do więzienia na 50 lat gdyby popełnił taką zbrodnię. W ten sposób zgadza się z  ‚halakha’, żydowskim prawem zawierającym w sobie całą anty-chrześcijańską, anty-europejską nienawiść bogobójczego narodu.

https://jeune-nation.com/actualite/actu-internationale/21515-faut-il-bruler-les-eglises-bien-sur-repond-le-rabbin-bentzi-gopstein.html?fbclid=IwAR1T8eeh9e1tnMPHKAHs9zuFqR4BhSnAPvoJITLdf6ScmNLnd0ziypjh5bg

Komentarze