Strona główna Ciekawostki Przerażająca przepowiednia końca świata Theresy Neumann: Polska zatriumfuje nad Europą

Przerażająca przepowiednia końca świata Theresy Neumann: Polska zatriumfuje nad Europą

96
0

Przerażająca przepowiednia końca świata Theresy Neumann: Polska zatriumfuje nad Europą

Europa stanie w ogniu. Niemcy upadną, a Rosja nawróci się na katolicyzm. będzie stolicą Europy. Co jeszcze przepowiedziała Therese Neumann, która w ekstazach kontaktowała się z Bogiem i świętymi?

Therese Neumann była stygmatyczką, nosiła na swoim ciele 45 ran Jezusa Chrystusa. Urodziła się w Wielki Piątek 8 kwietnia 1898 roku w małej wiosce Konnersreuth w Bawarii. Ojciec Naber, pastor parafii Św. Laurentiego w Kennersreuth, zauważył głębokie zaangażowanie Theresy w religię już we wczesnym dzieciństwie.

10 marca 1918 ratując bydło z płonącej stajni wuja, dziewczyna uległa wypadkowi, którego skutkami był paraliż i ślepota. Natomiast 5 marca 1926 została obdarzona stygmatami. Therese Neumann uzdrawiała chorych ludzi, nawracała grzeszników i przepowiadała przyszłość.

Przerażająca przepowiednia końca świata Theresy Neumann: Polska zatriumfuje nad Europą

Doświadczenia mistyczne Theresy Neumann

Co tydzień, od północy w czwartek do godziny trzynastej w piątek, rany kobiety otwierały się i krwawiły. Każdorazowo traciła dziesięć kilogramów masy ciała, a ważyła około pięćdziesiąt pięć kilogramów. Podczas ekstazy mówiła obcymi językami, między innymi językiem aramejskim, których nigdy wcześniej nie poznała. Therese Neumann cierpiała w każdy piątek przez 36 lat swojego życia, łącznie 725 razy.

Od 1922 aż do swojej śmierci w 1962 kobieta nie jadała, ani niczego nie piła. Żyła dzięki przyjmowaniu codziennej Eucharystii. Jedzenia i picia wyrzekła się w intencji uzdrowienia mężczyzny z jej parafii, którego choroba „została przeniesiona na jej gardło”.

Tysiące świadków tych dziwnych wydarzeń twierdziło, że dzięki modlitwie uzdrawiała chorych ludzi, przyjmując na siebie ich dolegliwości. Do jej domu w Konnersreuth każdorazowo pielgrzymowało setki ludzi, prosząc o łaski i wstawiennictwo u Boga. Odwiedzali ją turyści i pielgrzymi z całego świata, w tym nawet Paramahansa Yogananda, indyjski jogin, znany w świecie zachodnim propagator krijajogi.

Przerażająca przepowiednia końca świata Theresy Neumann: Polska zatriumfuje nad Europą

Przepowiednie Therese Neumann dla Polski

Therese Neumann w swoich widzeniach miała otrzymać liczne przepowiednie dotyczące przyszłych losów świata. Najwięcej z nich dotyczyło Polski i Niemiec, jak również Rosji. Pewnego dnia mistyczce objawił się prorok Eliasz, który opowiedział o dalszych losach naszego kraju. Według jego słów, wszystko, co złe ma już za sobą, ponieważ „przez Polskę wkrótce zacznie pielgrzymować Matka Boska Częstochowska i weźmie wasz kraj w swą macierzystą opiekę”.

Therese tak wieszczyła:

Światłych i mądrych Polsce nie odmówię. W języku polskim będą głoszone najmądrzejsze prawa i najsprawiedliwsze ustawy, zaś Warszawa stanie się stolicą Stanów Zjednoczonych Europy. Będzie mieć chwałę między narodami i skrzydła szeroko otwarte, rozszerzy też granice swoje. Weźmie narody wierne Kościołowi w nagrodę wierności swojej.

Przepowiednie dla Europy

Losy naszego kontynentu według słów mistyczki nie wyglądają już tak kolorowo. Narody, które wyparły się Boga i jego znaków zginą w ogniu. Wybuchną wulkany i wszystko zacznie się trząść, jak jeszcze nigdy. Cała Ziemia stanie się światem ognia:

Największe zło czeka German, którzy swoją pychą niszczyli i zabijali, jednak zapomnieli, że Ja jestem i, że mogę stworzyć dla Was dziurę pełną ognia, w której Wasze uczynki dopadną Was samych. Myśleliście, że jesteście lepsi, że posiadacie siłę nadludzi, jednak zniszczyliście swoje dziedzictwo na wieki! Czeka Was zagłada Berlina, który jest miejscem ciemności i bezprawia. Biada, także Albionie który wybrał mamonę zamiast Mnie. Skruszcie się i nawróćcie!

mówi również o tym, że Kreml stanie się miejscem objawienia łacińskich krzyży, a tam gdzie była kiedyś cerkiew, nastanie Kościół Katolicki.

Niezwykłe zdolności kobiety od samego początku wzbudzały liczne kontrowersje. Badało je wiele komisji naukowych, zarówno świeckich, jak i kościelnych. Nie znaleziono jednak niczego, co przeczyłoby fenomenowi Theresy Neumann. Badania jedynie potwierdzały prawdziwość cudów. Nawet sam Hitler odczuwał przed nią respekt.

Kiedy mistyczka jednoznacznie przepowiedziała klęskę III Rzeszy, fuhrer, choć przeraziła go ta wizja, zakazał jakichkolwiek represji w stosunku do kobiety.

 

Źródło: Roman Makówka Antyradio.pl
Komentarze