Strona główna Ciekawostki Przepowiednia siostry Faustyny zaczyna się spełniać?

Przepowiednia siostry Faustyny zaczyna się spełniać?

473

Przepowiednia siostry Faustyny zaczyna się spełniać?

Zwolennicy teorii o końcu świata twierdzą, że polskiej świętej Faustyny Kowalskiej, zapisana w jej dzienniku, zaczyna się realizować. Co takiego ujrzała w swoich wizjach siostra zakonna i jaki ma to związek z tym, co obecnie się dzieje?

Święta Faustyna Kowalska, zakonnica ze Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia, do którego wstąpiła w 1925 roku (w wieku 20 lat), znana jest z mistycznych doświadczeń, spisywanych w swoim dzienniku. Jeden z zapisków wskazuje na to, że święta przewidziała koniec świata, a brzmi to następująco:

Nim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, przychodzę wpierw jako Król miłosierdzia. Nim nadejdzie dzień sprawiedliwy, będzie dany ludziom znak na niebie taki. Zgaśnie wszelkie światło na niebie i będzie wielka ciemność po całej ziemi. Wtenczas ukaże się znak krzyża na niebie, a z otworów, gdzie były ręce i nogi przebite Zbawiciela, będą wychodziły wielkie światła, które przez jakiś czas będą oświecać ziemię. Będzie to na krótki czas przed dniem ostatecznym.

Badacze widzą analogię z asteroidą znaną jako 2014 OL 339, która właśnie zaczyna zmieniać kształt: z podłużnej dotąd formy zaczynają „wyrastać ramiona”. Wkrótce asteroida może się spalić, a na niebie ukaże się coś na podobieństwo krzyża z przepowiedni Faustyny. A dalej już wiadomo: nastąpi koniec świata.

Niedawno we Włoszech ujrzano na niebie kształt przypominający postać Chrystusa. Jak twierdzą zwolennicy teorii spiskowych, postać Syna Bożego, która miała się ukazać na niebie we włoskim Agropoli, zapowiada szereg katastrof, jakie spadną na nas w najbliższym czasie.

Komentarze