Strona główna Polityka Pawłowicz ostrzega Gwiazdowskiego: “Skończysz marnie swą krajową karierę”.

Pawłowicz ostrzega Gwiazdowskiego: “Skończysz marnie swą krajową karierę”.

14
0

Pawłowicz ostrzega Gwiazdowskiego:

Robert Gwiazdowski skomentował dzisiejsze posiedzenie Sejmu ws. ustawy, która ma zamrozić ceny prądu. Jego słowa ostro oceniła poseł Krystyna Pawłowicz.

“W związku z mitrengą posłów i senatorów, którzy muszą się dziś tłuc do Warszawy by przyjąć w firmie ustawy decyzję Pana Prezesa “o uchyleniu przez skutków wolnorynkowej spekulacji cenami energii” nie prościej by było przyznać Panu Prezesowi prawa wydawania dekretów?” – napisał na Twitterze Gwiazdowski.

“Robert, nie idź drogą i stylem naszego wydziałowego kolegi Wojtka Sadurskiego….Skończysz marnie swą krajową karierę tak jak on kończy, z obelgami i wulgarnymi wyzwiskami wobec Prezesa na ustach… Nie idź tą drogą…” – ostrzegła go Pawłowicz.

Dzisiejsze, dodatkowe posiedzenie Sejmu rozpocznie się o godz. 11:00. W porządku obrad jest tylko jeden punkt – rządowy projekt nowelizacji ustawy o podatku akcyzowym, który zakłada ustabilizowanie cen energii elektrycznej w 2019 r., poprzez obniżenie podatków i opłat dotychczas funkcjonujących w rachunku za prąd.

mają głosować nad ustawą o cenach energii ok. godz. 14:00. Następnie zajmie się nią Senat, a na końcu – prezydent. Andrzej już kilka dni temu zapowiadał, że ustawę podpisze.

Komentarze