Strona główna Religia Norweska policja znalazła wśród “uchodźców” flagi ISIS, zdjęcia przedstawiające ścięte głowy i...

Norweska policja znalazła wśród “uchodźców” flagi ISIS, zdjęcia przedstawiające ścięte głowy i zabite dzieci

130
Norweska policja znalazła wśród
Kolejna ważna informacja o której wszyscy powinni wiedzieć, ale w większości ją ignorują – policja w Norwegii odkryła, że wielu tzw. uchodźców posiada w swoich bagażach flagi Państwa Islamskiego oraz podejrzane fotografie i nagrania. Trudno nie odnieść wrażenia, że nie mamy do czynienia z falą imigrantów ale inwazją islamskich terrorystów.
W ostatnich miesiącach do Norwegii zaczęło przybywać coraz więcej uchodźców. Tamtejsza Policyjna Służba Bezpieczeństwa (PST) zaczęła udzielać pomocy Policyjnej Służby ds. Migracji (PT) i przeszukiwała ludzi ubiegających się o azyl w tym kraju. Od października pojawiło się setki niepokojących zgłoszeń które wskazują, że wielu rzekomych imigrantów może mieć związek z organizacjami terrorystycznymi, takimi jak bliskowschodni twór określający się mianem państwa.
Wśród nich miało ze sobą charakterystyczne czarne flagi a w telefonach komórkowych znaleziono drastyczne zdjęcia i nagrania, które przedstawiały egzekucje, ścięte głowy i inne części ciała oraz martwe dzieci. “Uchodźca” który posiada flagi ISIS powinien być raczej kojarzony jako terrorysta, choć według szefa norweskiego programu imigracyjnego Erika Hauglanda, posiadanie takich zdjęć i nagrań nie jest jednoznaczne i może być tłumaczone na różny sposób.
Sytuacja w Norwegii i tak jest lepsza niż w Niemczech. Według ostatnich doniesień, “uchodźcy” przemycają do tego kraju broń, narkotyki oraz cudze dzieci i nie są zatrzymywani na granicy celem skontrolowania i przeszukania. Służby szacują, że w przeciągu ostatnich miesięcy do kraju przemycono nawet milion sztuk broni. W takiej sytuacji powinna zapalić się lampka ostrzegawcza, a tymczasem w mediach wciąż panuje cisza.

 

 

Źródło: http://www.nettavisen.no/nyheter/fant-bilder-av-avkappede-hoder-pa-asylskeres-mobiler/3423170286.html

Komentarze