Strona główna Państwo Kim tak naprawdę dla Kaczyńskiego jest tajemniczy ksiądz Sawicz?

Kim tak naprawdę dla Kaczyńskiego jest tajemniczy ksiądz Sawicz?

47
0

Kim tak naprawdę dla Kaczyńskiego jest tajemniczy ksiądz Sawicz?

ujawniają dzisiaj nową aferę, związaną z Jarosławem Kaczyńskim. Okazuje się, że tajemniczy Sawicz, który miał wziąć 50 000 złotych, posiada ogromnej wartości nieruchomość, którą kupił za gotówkę. Chodzi o milion złotych, za którą Sawicz zapłacił gotówką. Czyżbyśmy mieli do czynienia z o wiele większą aferą, niż nam się na początki wydawało? Skąd ksiądz, związany z Kaczyńskim, miał tak ogromne w gotówce? Co spowodowało, że został kluczowym członkiem Rady Instytutu im. Lecha Kaczyńskiego?

Sawicz jest formalnie właścicielem domu z dużą działką w Nadolu na Pomorzu. Sama działka ma 1,5 hektara i leży blisko plaży w Dębkach oraz jeziora Żarnowieckiego. Powierzchnia budynku wynosi ok. 120 m kw. Osoba, która sprzedawała nieruchomość powiedziała, że ksiądz, który nie ma majątku ani zdolności kredytowej, kupił to za gotówkę. Szok!

Wygląda więc na to, że w tajemniczych okolicznościach wokół Jarosława Kaczyńskiego pojawiają się dziwne osoby i ogromne pieniądze. A to zapewne nie koniec jego tajemnic.

 

Źródło: Twitter

Komentarze