Strona główna Ciekawostki Karnowscy zdradzają tajemnicę propagandy TVP.

Karnowscy zdradzają tajemnicę propagandy TVP.

90
0

Karnowscy zdradzają tajemnicę propagandy TVP.

Bracia Karnowscy nie mają chyba najlepszej passy. Teraz, w najnowszym wydaniu tygodnika Sieci, zaliczają kolejną wpadkę. Artykuł dotyczący mediów, miał uderzyć przede wszystkim w TVN, ale w rzeczywistości może ujawniać mechanizmy kontroli i propagandy telewizji publicznej oraz dużych budżetów reklamowych, kierowanych z państwowych pieniędzy do Polsatu.

Okładkowy tytuł nie pozostawia zresztą w tej kwestii wątpliwości. „Jak oglądasz, tak głosujesz”. Artykuł zainspirowany został z całą pewnością ostatnimi wydarzeniami, związanymi z obroną stacji przez ambasador USA, ale może to być również niezbyt udolnie zamaskowana próba indoktrynacji środowiska PiS, by jeszcze bardziej używać telewizyjnej propagandy i wspierać przejmowanie mediów.

Kto ma media, ten ma władzę, piszą w tygodniku Karnowskich i… wyjątkowo jest to prawda. kontrolując TVP i łagodząc krytyczny przekaz wobec siebie w Polsacie kupuje w pewien sposób głosy na wybory. Na szczęście coraz więcej Polaków ucieka od telewizji, przez co działania Kurskiego są prostu nieskuteczne.

Można więc powiedzieć, że Karnowscy zdradzili kolejną tajemnicę obozu władzy a hasło „telewizja kłamie” nabrało zaskakującej aktualności. kołem się jednak toczy…

fot. wPolityce.pl

Komentarze