Strona główna Ciekawostki Jolka Rosiek (fanka Dudy) publikuje SMS’y od Andrzeja (Dudy?).

Jolka Rosiek (fanka Dudy) publikuje SMS’y od Andrzeja (Dudy?).

721

 

Dokąd zmierza ta afera? Jolka Rosiek, która ostatnio zabłysnęła mocno specyficznymi zdjęciami z prezydentem RP Andrzejem Dudą nie odpuszcza. Teraz opublikowała SMS’y, które niby pisał do niej tajemniczy Andrzej.

W zeszłym tygodniu Duda pojawił się w Zakliczynie. Tam przyssała się do niego Jolka, która zrobiła to nie pierwszy raz. Dziewczyna jest znana w otoczeniu prezydenta z podobnych zachowań w przeszłości.

Wtedy efektem był zdjęcia, na których Jolka i prezydent wyglądają jak para.

Teraz Jolka publikuje SMS’y, które miała dostać od Andrzeja. Nie pisze wprost o którego Andrzeja chodzi, ale w domyśle chodzi o prezydenta.

″Czesc. To ja Andrzej. Spotkaj się ze mną dziś wieczorem. Musimy porozmawiać″ – brzmi treść pierwszej z dnia 19 października zeszłego roku. W kolejnych wiadomościach Andrzej prosi o spotkanie: ″Naprawdę zależy mi na Tobie i chcę porozmawiać póki mam będę miał możliwość być w pobliżu″ – pisze. W końcu apeluje: ″I tak przyjadę do Ciebie za jakieś 2 godziny i będę czekał póki nie zgodzisz się ze mną porozmawiać″.

Wśród nie ma odpowiedzi od Jolki i spotkanie chyba nie dochodzi do skutku.

W listopadzie kolejne wiadomości: ″Skarbie ja też za Tobą tęsknię niczego mi nie brakuje jak rozmówi i kontaktu z Tobą″.

Internauci pytają Jolkę, dlaczego to robi. Odpowiedź:

Jolka pisze też, że Andrzej planował rozwód i nie spodziewał się, że wygra wybory prezydenckie.

Źródło: Twitter

Komentarze