Strona główna Ciekawostki Jolka Rosiek (fanka Dudy) publikuje SMS’y od Andrzeja (Dudy?).

Jolka Rosiek (fanka Dudy) publikuje SMS’y od Andrzeja (Dudy?).

578

 

Dokąd zmierza ta ? Jolka Rosiek, która ostatnio zabłysnęła mocno specyficznymi zdjęciami z prezydentem RP Andrzejem Dudą nie odpuszcza. Teraz opublikowała SMS’y, które niby pisał do niej tajemniczy Andrzej.

W zeszłym tygodniu pojawił się w Zakliczynie. Tam przyssała się do niego Jolka, która zrobiła to nie pierwszy raz. Dziewczyna jest znana w otoczeniu prezydenta z podobnych zachowań w przeszłości.

Wtedy efektem był zdjęcia, na których Jolka i wyglądają jak para.

Teraz Jolka publikuje SMS’y, które miała dostać od Andrzeja. Nie pisze wprost o którego Andrzeja chodzi, ale w domyśle chodzi o prezydenta.

″Czesc. To ja Andrzej. Spotkaj się ze mną dziś wieczorem. Musimy porozmawiać″ – brzmi treść pierwszej z dnia 19 października zeszłego roku. W kolejnych wiadomościach Andrzej prosi o spotkanie: ″Naprawdę zależy mi na Tobie i chcę porozmawiać póki mam będę miał możliwość być w pobliżu″ – pisze. W końcu apeluje: ″I tak przyjadę do Ciebie za jakieś 2 godziny i będę czekał póki nie zgodzisz się ze mną porozmawiać″.

Wśród nie ma odpowiedzi od Jolki i spotkanie chyba nie dochodzi do skutku.

W listopadzie kolejne wiadomości: ″Skarbie ja też za Tobą tęsknię niczego mi nie brakuje jak rozmówi i kontaktu z Tobą″.

Internauci pytają Jolkę, dlaczego to robi. Odpowiedź:

Jolka pisze też, że Andrzej planował rozwód i nie spodziewał się, że wygra prezydenckie.

Źródło: Twitter

Komentarze

Jak oceniasz ten artykuł ?