Strona główna Religia Instrukcja: jak muzułmanie mogą bić żonę?

Instrukcja: jak muzułmanie mogą bić żonę?

18

Instrukcja: jak muzułmanie mogą bić żonę?

O ludzka głupoto. Jeszcze nie tak dawno wmawiali całemu światu piękną idee Islamu. Reklamowali ją jak produkt komercyjny. Co chwilę obijały się nam po oczach hasła typu „Islam, the religion of peace”. Przedstawiali aktorów, gwiazdeczki, które przechodziły na jedyną prawdziwą religie – Islam.

Dlaczego nie bronią Islamu?

Dzisiaj, znamy kolejne kłamstwo świata, wypowiadane ustami artystów i polityków. Nie musimy dociekać prawdy, analizować ukryte przekazy. Już każdy zna prawdę o Islamie. To religia, która niesie przemoc, i fałsz.

Bardzo przykro mi, jeżeli jesteś uczciwym wyznawcą Islamu. Twoi współwyznawcy zrobili bagno z tej religii. Teraz każdy muzułmanin, nawet najuczciwszy na świecie, będzie potencjalnym gwałcicielem, pedofilem i terrorystą.

Przykre to, ale… trudno dostrzec pochody muzułmanów, przeciwko przemocy swoich współwyznawców. Gdyby zależało im na sprawiedliwości, to w każdym kraju, raz w tygodniu wychodziliby na ulicę i zamazywali destrukcyjny obraz Islamu.

Dlaczego tego nie robią?

A może nie mogą sprzeciwiać się religii?

A może nie ma umiarkowanego Islamu?

Jak muzułmanie mogą bić żonę?

Zanim mężczyzna uderzy kobietę, powinien najpierw :

  • pouczyć ją słownie (reprymenda),
  • przestać z nią sypiać.

Dopiero, gdy kobieta nie zrozumie, można ją uderzyć – ale tylko zgodnie z wykładnią Koranu.

Co najważniejsze: kobietę można uderzyć w tylko jednym przypadku. Wtedy, gdy nie chce sypiać ze swoim mężem.

Allah uhonorował kobiety, ponieważ pozwolił je bić.

„Prorok Mahomet zakazał bić kobiety po twarzy, żeby ich nie oszpecać. – Można ją bić ogólnie po całym ciele, ale nie po twarzy. – Należy to robić lekko, z wyczuciem i w celu zdyscyplinowania. Nie wolno uderzyć więcej niż 10 razy. – Nie wolno łamać im kości, wybijać zębów ani wybić oka. – Nie można bić kilka dni z rzędu. – Bicie to tylko ostateczność na wypadek, gdyby żona nie spełniała swoich obowiązków i powinności wobec męża”.

Z tego przekazu wynika dramatyczny wniosek. Muzułmanki są maltretowane przez swoich mężów. Zdarzają się przypadki łamania kości, wybijania zębów, wybijania oka.

Czy to jest przemoc w rodzinie czy najpodlejszy chorych psychicznie ludzi?

Panowie rozmawiają w telewizji, jak można bić żonę…

źródło: se.pl

Komentarze