Strona główna Ciekawostki Czy za zniesienie wiz zapłaciły państwowe polskie spółki? Potwierdzają to słowa amerykańskiej...

Czy za zniesienie wiz zapłaciły państwowe polskie spółki? Potwierdzają to słowa amerykańskiej ambasador.

100

Czy za zniesienie wiz zapłaciły państwowe polskie spółki? Potwierdzają to słowa amerykańskiej ambasador.

„A ja Wam powiem, jak PiS „załatwił” Polakom ruch bezwizowy. Otóż o naiwności, Pani Ambasador wyartykuowała to wprost: Z polskimi firmami państwowymi dogadano się i polskie firmy masowo występowały o wizy. Czyli płaciły za wizy masowo aby Trump mógł ogłosić sukces PiS!” – napisała jedna z internautek. Ambasador przyznała to w programie telewizyjnym.

„Rekord zamykanych szpitali, rekord umieralności Polaków, a pisiory doją budżet na propagandę sukcesu. W ciągu „czterech ostatnich lat” tysiące Polaków nie dożyło zniesienia wiz do USA przez zbrodnicze działania pisowskich nieudaczników i złodziei.” – skomentowała to jedna z osób.

Innymi słowy cała operacja z wizami mogła być ustawką. Znacząco w sztuczny sposób zwiększono ilość wniosków, które składały przede wszystkim firmy państwowe. Płaciły za swoich pracowników, czyli tak naprawdę amerykański budżet zarobił znowu kosztem polskiego. Trudno to nazwać inaczej niż skandal.

źródło: Twitter
Komentarze