Strona główna Media Cejrowski: PiS zamienił się w miękką parówkę

Cejrowski: PiS zamienił się w miękką parówkę

51
0

Cejrowski: PiS zamienił się w miękką parówkę

Zawieszony w Wojciech udzielił krótkiego wywiadu dwutygodnikowi Najwyższy Czas. Mówi w nim głównie o ustawie 447, dotyczącej odszkodowań za Holokaust i o tym, dlaczego Polska nie chce wyjść z Unii Europejskiej.

Nie zabrakło też komentarza na temat rządów PiS. Na pytanie “Gdzie nas prowadzą obecne rządy w Polsce?”, odpowiada:
– Zasadniczo tam, dokąd prowadziły wszystkie poprzednie. Socjalizm, Unia Europejska, oddawanie suwerenności w obce ręce. No a ostatnio mnie zaskoczyli, bo spodziewałem się, że przynajmniej sprawy sądowe doprowadzą do końca, a tu kompletne zaskoczenie – także w tej sprawie zamienił się w miękką parówkę. Czyli nadal skazywać nas będą ubecy ze stanu wojennego.
Zapytano go również, jak ocenia szanse tzw. ugrupowań wolnościowych:
– W Polsce nie mają żadnych szans. Tu rządzi agentura, jest mocna i władzy nie odda. Musiałby nastąpić jakiś zewnętrzny upadek systemu, tyranii. Czyli… wojna. Nie sądzę, byśmy chcieli zapłacić taką cenę za wolność. Ale przede wszystkim w Polsce brak jest liderów. Jest banda cieniasów, miękkich parówek, gładkich lowelasów, ale brak mężczyzn – odpowiada.
Skomentował też karierę polityczną Marka Jakubiaka:
– Normalny mężczyzna, który ma karierę, nie będzie jej sobie marnował na kandydowanie. Ten Pan od browarów – Jakubiak – jest wyjątkiem i KOMPLETNIE go nie rozumiem. Wydaje się, że zwariował na chwilę, a teraz nie wie, jak się z tego wyplątać. Człowiek normalny nie idzie do polityki!
Komentarze