Strona główna Społeczeństwo Słowacja i Węgry złożyły pozwy przeciw UE w sprawie przymusu przyjmowania islamistów

Słowacja i Węgry złożyły pozwy przeciw UE w sprawie przymusu przyjmowania islamistów

6

Słowacja i Węgry złożyły pozwy przeciw UE w sprawie przymusu przyjmowania islamistów

Kraje Europy Wschodniej jeden po drugim buntują się przeciwko narzucaniu siłą relokacji zaproszonych przez Niemców islamistów, którzy zdążyli już zrobić spore zamieszanie na zachodzie naszego kontynentu. Jako pierwszy oficjalnie zaprotestował przeciwko temu Słowacji. Mieli do tego dołączyć też Czesi, ale ostatecznie zrezygnowali. Drogą Słowaków poszli za to Węgrzy.

Słowacki premier Robert Fico, poinformował, że jego kraj zaskarżył Unie Europejską w Europejskim Trybunale Sprawiedliwości. Słowacy mają pretensje o to, że nie pytając się o zgodę, ustalono tak zwane kwoty uchodźców, które obligatoryjnie mają przyjąć poszczególne kraje członkowskie.

Oczywiście są kraje poważne, którym nikt nie odważyłby się narzucać takiego dyktatu. Należy do nich miedzy innymi i Irlandia, które nie muszą nikogo przyjmować. Zamiast tego eurokraci postanowili obdarować islamistami kraje wschodniej Europy. Polska ma podobno przyjąć około 7 tysięcy uchodźców, ale wiadomo, że liczba ta jest tylko symboliczna, bo będzie mogła wysłać do nas tylu potencjalnych terrorystów ilu chce.

Właśnie przeciwko takiemu dyktatowi wynikającemu z niestety obowiązującego w Europie, Traktatu Lizbońskiego, protestują Słowacy. Do ich inicjatywy mieli się przyłączyć Czesi, ale ostatecznie zrezygnowali. Za to tą samą drogą zamierzają pójść Węgrzy, którzy uważają, że w kwestii uchodźców każdy kraj członkowski powinien sam decydować o wielkości swojego zaangażowania.

 

 

Źródło: zmianynaziemi
Komentarze