Strona główna Nauka 15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

566
0

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Cała historii hierarchicznej struktury władzy pełna jest technologii i wynalazków, spychanych w niebyt tylko po to aby uchronić monopole elit władzy …

Gazownie, elektrownie, fabryki, szpitale … mogłyby być niepotrzebne …

Za pewnie o wielu z tych wynalazków większość z Was nawet nie słyszała bo elitom zależało na tym żeby się o tym nikt nie dowiedział.

1. Elektryczne auto

Być może najbardziej znanym (lub nie) wyciszonym wynalazkiem jest elektryczny samochód produkowany przez General Motors oznaczony symbolem EV1.

EV1 był pierwszym na świecie produkowanym seryjnie samochodem elektryczny w późnych latach 90-tych (wyprodukowano tylko 800 sztuk).

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Produkcje GM EV1 zakończono w 1999 roku, stwierdzając, że konsumenci nie byli zadowoleni z ograniczonego zasięgu jazdy na jednym ładowaniu baterii.

Wielu sceptyków, wierzy jednak, że GM zabiło EV1 pod naciskiem koncernów naftowych, które nie chcą stracić gigantycznego rynku paliwowego , poprzez masowy rozwój pojazdów opartych na wysoko wydajnych silnikach elektrycznych.

Dzisiejsze samochody elektryczne pozostawiają wiele do życzenia, ponieważ większość z nich jest produkowana na zlecenie koncernów energetycznych chcących uzależnić użytkownika od ich usług.

2. Śmierć Tramwaju (nie utajnienie ale jednak działanie destrukcyjne)

W roku 1921, gdy tramwaj nie był właściwie nazywany tramwajem, a Berlinem, to właśnie Berliny generowały zysk w wysokości 1 000 000 000 dolarów, powodując, że General Motors mógł pochwalić się zyskiem na poziomie 65.000.000 .

GM w odwecie zakupiło wszystkie linie tramwajowe i zamknęło setki niezależnych firm kolejowych, aby wzmocnić rozwój rynku paliwożernych i zabójczych autobusów i samochodów GM.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Choć ruch miejski, można by uratować wynalazkiem polskiego konstruktora, tramwaje nadal są mało docenianym wynalazkiem…

Zastanów się teraz kto lobbował za zamknięciem linii kolejowych w Polsce.!

3. 99 mil na galonie (MPG)

Świętym Graalem techniki motoryzacyjnej jest spalanie na poziomie 99 mpg . Chociaż technologia jest dostępna od lat, celowo wstrzymano rozwój tej technologii , z powodu strat koncernów paliwowych.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

W 2000 roku New York Times podało mało znany fakty: silnik Diesla w Volkswagenie Lupo pozwala na średnie zużycie paliwa na poziomie 99 mpg. Lupo był sprzedawany w Europie od 1998 do 2005 roku, jednak ani Amerykanie, ani europejczycy nie mieli żadnego interesu w produkcji małych, oszczędnych samochodów.!

Pomimo, że niewolnikom wpycha się do głów ideologie kryzysu paliwowego (co sprzyja koniunkturze i spekulacji), w USA zabrania się sprzedaży samochodów spalających 300 MPG.

Tak naprawdę najwięksi producenci samochodów należą poprzez konsorcja i spółki zależne do koncernów paliwowych takich jak Big Oil, a oni nigdy nie pozwolą na rozwój elektrycznych i oszczędnych aut.

4. Bezpłatna Energia

Nikola Tesla w 1899 roku wymyśliliśmy sposób na eliminacje paliw kopalnych , elektrowni i linii energetycznych, dowodząc, że „darmową energię” można wytworzyć za pomocą jonizacji w górnych warstwach atmosfery…

JP Morgan, który finansował badania Tesli, miał jasny cel w swych działaniach : obserwuj i interweniuj … Kiedy zorientował się, że darmowa energia nie będzie opłacalna dla masonerii i rządów skupionych dookoła monopoli wydobywczych, energetycznych i paliwowych, Morgan natychmiast wbił ostatni gwóźdź do trumny, zakopując idee darmowej energii …

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Mądre państwo odkopie tą trumnę czyniąc z siebie niezależne mocarstwo energetyczne … W ,którym każdy z was zapomni o gniazdkach elektrycznych i opłatach za prąd i gaz !

5. Pojazdy na wodę

Pomimo, że przez wbijane do waszych głów farmazony, samochód na wodę głupio brzmi, istnieją pojazdy napędzane silnikiem wodnym .

Najbardziej znanym tego typu pojazdem jest samochód Stana Meyera – buggy, który osiąga 100 mil na galonie wody. Niestety Mayer w wyniku działania ręki sprawczej – CIA, w jeden dzień nabawił się tętniaka mózgu i zmarł w wieku 57 lat.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Wielu twierdzi głośno, że Meyer został otruty, ponieważ nie chciał sprzedać swojego patentu. Obawiając się spisku, jego wspólnicy, zniknęli ,a w raz z nimi ich buggy.

6. Chronowizor

Co się stanie jeśli damy ludziom urządzenie, w którym można zobaczyć przyszłość i przeszłość?

Ojciec Pellegrino Maria Ernetti, włoski kapłan w 1960 roku, wymyślił coś, co nazwał Chronowizorem, coś, co pozwoliło mu być świadkiem wydarzeń sprzed ponad 2000 tysięcy lat.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Urządzenie zaprezentowane licznej widowni pozwalało oglądać wydarzenia historyczne poprzez dostrojenie do szczątkowych drgań, które są spowodowane przez działanie każdego człowieka.

(Jego zespół naukowców i konstruktorów w tym Enrico Fermi, pracował nad pierwszą bombom atomową). W dniu śmierci, Fermiego Chronowizor zniknął. Nic dziwnego, że są tacy ,którzy twierdzą, że Watykan jest teraz właścicielem oryginalnego Chronowizoru.

7. Urządzenie Rife’a

Amerykański wynalazca Royal Rife, w 1934 roku, wyleczył 14 chorych na raka i setki nowotworów zwierzęcych dzięki terminalowi generującemu wiązki promieniowania. (Badania nad innym typem promieniowania prowadzono również w Polsce, m.in. Prowadził je inżynier Rychnowski)

Dlaczego więc urządzenie Rife’a nie ma w użyciu? W 1986 roku w książce „Cancer Cure”, Barry Lynes i John Crane, ożywili urządzenie Rife’a .

Książka, przywołuje nazwiska, daty, wydarzenia i miejsca, dając wrażenie autentyczności wielu dokumentów historycznych.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Autorzy twierdzą, że Rife’owi udało się wykazać zdolność leczenia raka. „Wszystkie raporty opisujące skutki leczenia urządzeniem Rife’a były cenzurowane przez szefa ARR w głównych czasopismach medycznych.”

W 1953 roku, Senat USA wszczął specjalne dochodzenia w ramach ,którego stwierdzono, że Fishbein i AMA spiskowali z US Food and Drug Administration fałszując badania nad różnymi alternatywnymi metodami leczenia raka, które są sprzeczne z zaleceniami AMA.

Wcześniej te same organizacje ustaliły fałszywy pogląd, że „rad , radio terapia i chirurgia są dozwolonymi i uznanymi metodami leczenia raka.”

8. Cloudbuster

W 1953 roku, susza zagroziła uprawom jagód w Maine, kilku rolników, zapłaciło wynalazcy Reichowi za spowodowanie opadów deszczu..

Reich rozpoczął eksperyment o 10 rano w dniu 6 lipca 1953 roku. Bangor Daily News poinformował w dniu 24 lipca:

Dr Reich i trzech jego asystentów skonfigurowali urządzenie „rain-making” (Cloudbuster) na brzegu Grand Lake. Urządzenie składało się z zestawu pustych rurek, zawieszonych nad małym cylindrem, wszystko to było połączone kablami…

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Operacja „rysunek” trwała trochę ponad godzinę. Według wiarygodnego źródła w Ellsworth nastąpiły zmiany klimatyczne w nocy z 6 na 7 lipca:

„Deszcz zaczął padać tuż po dziesiątej w poniedziałek wieczorem, najpierw mżawka, a następnie do północy jako łagodny, stały deszcz. Deszcz padał przez całą noc, a opady wyniosły 0,24 cala. ”

Gdzie jest teraz maszyna Reicha?! (Podobno wojsko amerykańskie dysponuje takimi urządzeniami).

9. Generator Overunity

Generatory overunity produkujące więcej energii, niż jakakolwiek inna technologia tego typu, pojawiły się w ubiegłym wieku.

W prawie wszystkich przypadkach, prototypy nie wyszły z etapów doświadczeń za co obwinić, można tylko i wyłącznie korporacje i instytucje rządowe trzymające w swoich rękach monopol energetyczny.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

LUTEC 1000, „wzmacniacz energii elektrycznej”, został niedawno dopuszczony do sprzedaży komercyjnej… Ale, drzwi sieci handlowych zostały zamknięte przed tym urządzeniem.

9. Zimna Fuzja

Miliardy dolarów zostały wydane na badania, jak tworzyć energię za pomocą kontrolowanej ,” gorącej fuzji”.

Tymczasem garażowi naukowcy i nieliczni naukowcy uniwersyteccy byli coraz bliżej wykorzystania mocy „zimnej fuzji”, która jest znacznie bardziej stabilna, ale znacznie mniej wspierana przez rząd i organizacje pozarządowe wspierane przez pieniądze korporacji.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

W 1989 roku Martin Fleischmann i Stanley Pons ogłosili, że dokonali przełomu i ujarzmili zimną fuzję.

CBS w programie „60 Minutes” pokazało, jak w wyniku prowokacji dano naukowcom nadzieję na wprowadzenie ich badań w życie. Potem ich badania zostały utajnione ,a finansowanie projektu zakończyło się.

10. Gorąca Fuzja

Zimna fuzja nie jest jedyną technologią, zniszczoną przez mega korporacje . Po kilkudziesięciu latach pracy zamknięto projekt: „Tokamak Hot Fusion” prowadzony w Laboratorium Los Alamos. Projekt przegrał z ponoć tańszymi i bezpieczniejszymi metodami wytwarzania energii.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Laboratorium zostało odcięte od rządowych pieniędzy. W odwecie, główni naukowcy stworzyli Focus Fusion Society, które jest finansowane z prywatnych pieniędzy.

11. Magnetofunk i Himmelkompass

Nazistowscy naukowcy spędzili większość II wojny światowej ukryci tak jak chcieli tego syjonistyczni mocodawcy w tajnej bazie wojskowej na Antarktydzie, tworząc Magnetofunk.

Ten wynalazek został zaprojektowany, aby odchylać wskazania kompasów samolotów.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Piloci samolotów myśleli, że lecą w linii prostej, ale tak naprawdę zataczali koła, nie wiedząc, że zostali oszukani.

Himmelkompass używany był przez niemieckich nawigatorów, którzy orientowali się w położeniu za pomocą słońca, a nie sił magnetycznych. Pomimo działania Magnetofunk.

Według Wilhelma Landiga, byłego oficera SS, te dwa urządzenia były ściśle strzeżoną tajemnicą III Rzeszy. Tak ściśle strzeżoną, że urządzenia przeżyły upadek hitlerowskich Niemczech.

12. Bezpieczniejszy papieros, zamiast papierosa elektrycznego.

W 1960 roku, firma tytoniowa Liggett & Myers stworzył produkt o nazwie XA, papieros, w którym większość czynników rakotwórczych została wyeliminowana.

Dr. James Mold, Dyrektor Badań w firmie LIGGETT, ujawnił w sądzie w sprawie „Miasto i Powiat San Francisco vs. Phillip Morris, Inc.”, że syndykat nikotynowy zawarł umowę na mocy ,której ten nigdy nie ujawni informacji na temat szkodliwego skutków zdrowotnych palenia.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Wprowadzenie i reklama bezpiecznego papierosa ujawniłaby w sposób naturalny niebezpieczeństwa płynące z użytkowania nikotyny.

Pozew został oddalony gdy Philip Morris zaczął lobbować wśród dyrektorów Liggett & Myers. Firma natychmiast utajniła badania o mniejszej szkodliwości papierosów XA. Projekt ten nigdy nie ujrzał światła dziennego.

13. TENS

Elektroniczna przezskórna stymulacja nerwów (TENS).

TENS zostało stworzone w celu złagodzenia bólu bez użycia leków.
W 1974 roku, firma Johnson & Johnson kupiła firmę StimTech, która sprzedawała maszyny TENS.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Inżynierowie z StimTech pozwali nowych właścicieli, twierdząc, że Johnson & Johnson świadomie tłumi technologię TENS, w celu ochrony sprzedaży swojego flagowego leku, Tylenolu.

Johnson & Johnson odpowiedział, że produkcja urządzenia nie była opłacalna. Inżynierowie z StimTech wygrali 170 milionów dolarów, jednak nigdy nie udało im się zainteresować swoim wynalazkiem żadnej firmy dystrybucyjnej!

14. Phoebus Cartel

Philips, GE i Osram zaangażowani byli w latach 1924/39 w spisek ,którego celem było kontrolowanie raczkującego przemysłu żarówkowego.

Według raportu opublikowanego w magazynie „Time”: sześć lat później, kartel zabijał cenowo lepszą technicznie konkurencje przejmując ich technologie, i skracając czas działania żarówek.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Dzięki temu układowi te trzy firmy zachowały monopol w Europie i Ameryce Północnej. Ten sam kartel w 1990 rozpoczął grę z producentami kompaktowych świetlówek.

15. Coral Castle

Jak Ed Leedskalnin zbudował ogromny Koralowy Zamek w Homestead na Florydzie, z gigantycznych kawałków koralowca o wadze do 30 ton każdy ? Ed zrobił to bez ciężkiego sprzętu i bez pomocy z zewnątrz.!

Teorie, opisywały użycie urządzeń antygrawitacyjnych, rezonansu magnetycznego i obcej technologii…

Leedskalnin zmarł w 1951 roku, nie pozostawiwszy żadnych planów lub pisemnych wskazówek co do techniki wykorzystanej przy budowie koralowego zamku.

15 utajnionych wynalazków, o tym możesz nie wiedzieć.

Centralny zamek, w którym obecnie znajduje się muzeum , zamykany jest dziewięcio tonowymi drzwiami, które można uchylić za pomocą nacisku jednego palca. Łożyska bramy były wymieniane w 1980 roku, przez pięciu ludzi ,którym zajęło to ponad dwa tygodnie, jednak pomimo użycia ciężkiego sprzętu nie udało się odwzorować pracy Eda.

Autor: Wojciech dydymus Dydymski
źródło: Liga Świata

Komentarze